Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Побачив світ № 2-2020 «Часопису Київського університету права»
Побачив світ № 2-2020 «Часопису Київського університету права»
1
Незважаючи на складнощі сьогодення, викликані карантином та певними економічними проблемами, що нині спостерігаються в країні, побачив світ  №2-2020 «Часопису Київського університету права». Це стало можливим завдяки  злагодженій і наполегливій праці редакційної колегії журналу та потужної команди фахівців,  причетних до виходу цього номера. 
Відкриває номер стаття ректора Київського університету права НАН України,  професора Ю.Л. Бошицького про нові завдання університету в умовах пандемії та пріоритети дистанційного  навчання. Автор докладно розповідає про здобутки КУП НАНУ в цьому напрямі.
Рубрика «Видатні правознавці» присвячена 150-річчю від дня народження видатного українського правознавця Миколи Олексійовича Максимейка. У статті висвітлено основні етапи його життєвого і творчого шляху. Приділено увагу науковому світогляду науковця та здійснено короткий аналіз його здобутків. 
У рубриці «Гість номера» − професор Гданського університету Якуб Стеліна зі статтею «Economisation of social policy». 
Особливий інтерес становить стаття доцента Я.М. Жукорської «Пандемія COVID-19 та її можливі наслідки для системи ООН».
Загалом у номері міститься 100 фахових статей про актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, аграрного, екологічного, кримінального й міжнародного права. Серед них статті не лише провідних українських науковців, а й правознавців із Польщі та Азербайджану. Поряд із цим, у цьому випуску подано 8 рецензій на наукові праці з юридичної тематики.
Щиро дякуємо членам редакційної колегії «Часопису», а також нашим авторам! Завдяки нашій плідній співпраці ми можемо пишатися своїм журналом!
Із повним змістом номерів ви можете ознайомитися на сайті
 «Часопису Київського університету права»:
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg