Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Побачив світ №3-2020 «Часопису Київського університету права»
Побачив світ №3-2020 «Часопису Київського університету права»
1
Нещодавно вийшов друком №3-2020 «Часопису Київського університету права». Відкриває номер стаття до 25-річчя Київського університету права НАН України, у якій ректор КУП НАН України професор Ю.Л. Бошицький та почесний ректор КУП НАН України академік Ю.С. Шемшученко розповідають про історію заснування, розвиток та здобутки університету за ці роки.
Далі продовжує номер стаття академіка Ю. С. Шемшученка, присвячена пам’яті Б.Є. Патона та його ролі в розвитку вітчизняної науки, зокрема юридичної.
У рубриці «Гість номера» – публікація професорів М.В. Оніщука та М.В. Савчина на тему «Пряма дія Конституції та імплементація її положень в адміністративному судочинстві». 
Особливий інтерес становить стаття д.ю.н. І.В. Назарова «Вища освіта та академічна доброчесність – проблеми поєднання», в якій аналізуються норми законодавства, що стосуються поняття академічної доброчесності, процедур і суб’єктів розгляду питань про притягнення до відповідальності за її ймовірні порушення.
Цей випуск видався дуже насиченим та містить статті десятків провідних вітчизняних правознавців. Загалом у номері більш як 80 фахових публікацій про актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, трудового, земельного, кримінального й міжнародного права. Серед них статті не лише українською, а й англійською мовами.
Щиро дякуємо членам редакційної колегії «Часопису», а також нашим авторам! Завдяки нашій плідній співпраці ми можемо пишатися своїм журналом.
Із повним змістом номерів ви можете ознайомитися на сайті «Часопису Київського університету права»: https://chasprava.com.ua
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg