Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Поглиблення партнерських зв'язків між КУП НАНУ та Європейським колегіумом польських і українських університетів
     Під час візиту ректора КУП НАН України проф. Юрія Бошицького в Республіку Польща відбулась зустріч з канцлером Європейського колегіуму Польських і Українських університетів Олексієм Куцим.
      На зустрічі обговорювалось приєднання КУП НАН України до Європейського колегіуму Польських і Українських університетів, що сприятиме зміцненню позитивного іміджу КУП НАН України за кордоном. Окрім цього даний колегіум розглядається міністерствами освіти і науки Польщі і України, як основа для створення Східного Європейського університету - міжнародного вищого навчального закладу, який сприятиме розвитку українсько-польських відносин у сфері освіти і науки.

      Також Ю.Бошицький та О.Куций обговорювали бачення подальшого розвитку сучасної академічної науки, формування інтелектуально-потужної національної еліти, підтримки талановитих вчених і студентів.
      Приєднання КУП НАН України до даного колегіуму дозволить не тільки слідкувати за останніми тенденціями розвитку юридичної освіти і науки в світі, а брати активну участь в даному процесі.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg