Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Поглиблення співпраці КУП НАН України з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві
    6 березня 2018 року на засіданні ректорату Київського університету права НАН України були присутні гості з Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
    В якості доповідача виступив заступник начальника Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції Хименко Олександр Анатолійович з повідомленням про міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» - «Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018».
  ust2.jpg

    Ключова мета турніру – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права. Учасниками турніру можуть бути студенти факультетів/інститутів юридичного спрямування вищих навчальних закладів України, які входять до команд, заявлених на участь ВНЗ. До команди можуть входити студенти ВНЗ 2-4 курсу денної форми навчання, 1 та 2 курсу магістратури, які на момент фіналу Турніру є студентами ВНЗ, що подав заявку.
    Конкурс наукових робіт на тему «Реформування органів юстиції: теоретичні та практичні аспекти» проводиться наступним чином:
1. Виконання наукової роботи здійснюється Учасниками у співавторстві в межах складу відповідної команди згідно з Правилами проведення конкурсу.
2. Одна команда подає одну наукову роботу.
3. Період проведення: квітень-червень 2018 року.
4. Стадії проведення конкурсу:
І. до 02.04.2018 – реєстрація команд;
ІІ. 02.04.18-21.05.2018 – прийом наукових робіт студентів;
ІІІ. 21.05.18-31.05.2018 – рецензування та оцінка робіт, підведення підсумків, визначення переможців, складання рейтингу.
ІV. 01.06.2018  – оголошення рейтингу, надсилання запрошень для учасників ІІ етапу Турніру.
5. До ІІ етапу Турніру допускається 8 команд, які зайняли перші 8 місць у рейтингу за підсумками І етапу Турніру.
6. Конкурс соціальних правопросвітницьких відеороликів на тему «Право на кожен день».
    До участі приймаються відеоролики, які відповідають вимогам, що визначені у Правилах проведення конкурсу. Для визначення переможців відповідні відеоролики будуть висвітлені в соціальних мережах, на сайті Міністерства юстиції України, ГТУЮ у м. Києві. Переможці встановлюватимуться автоматично шляхом онлайн-голосування.
     Одна команда надає один відеоролик.
     За перемогу у І етапі – конкурсі наукових робіт – учасники нагороджуються грамотами та призами. Команди, які є авторами трьох кращих наукових робіт, отримують можливість безкоштовно опублікувати свою наукову роботу у фаховому друкованому виданні.
     За перемогу у ІІ етапі – конкурсі соціальних правопросвітницьких відеороликів – учасники нагороджуються грамотами та цінними призами. 4 відеоролики команд-переможців можуть у подальшому бути використані у ЗМІ в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».
     За перемогу у ІІІ етапі Турніру – конкурсі «Брейн-ринг» команда стає переможцем Турніру та володарем кубку ГТУЮ у м. Києві – 2018. Найініціативніший Учасник команди-переможця Турніру може отримати посаду радника начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
     Період проведення – червень-вересень 2018 року.
 ust1.jpg


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg