Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Поглиблення співпраці КУП НАН України з медичним центром ESTE linе
    6 березня 2018 року, під час  засідання  ректорату КУП НАН України, відбулася надзвичайно цікава зустріч із власником медичного  центру ESTE linе, громадянином Лівану паном Салімом Караме.
    Серед питань, які освітлювались на ректораті, одним з найцікавіших було питання налагодження співпраці з стоматологічним  медичним центром ЕSTE linе.  Всіх присутніх на засіданні зацікавила розповідь  пана Караме про його тернистий шлях до успіху, про його власні пріоритети та цінності, а також про те, що, живучи в Україні, хоча він є громадянином Лівану, він не може стояти осторонь важливих процесів, що відбуваються у нашій країні.
 
salime1.jpg salime2.jpg
salime3.jpg

    
Так, пан Салім надає безкоштовну медичну допомогу воїнам АТО безпосередньо на лінії фронту, адже стоматологічні проблеми є такими, з якими  бійці не  поїдуть з фронту, а їх все рівно потрібно вирішувати. Мобільні стоматологічні пункти, з якими представники центру ЕSTE linе виїжджають на передову, допомагають нашим воїнам достойно тримати оборону нашої країни. Салім Караме разом із співробітниками побували у Краматорську, Авдіївці, Мар’янці та надали невідкладну медичну допомогу понад 40 військовослужбовцям. В планах у пана Саліма надання благодійної стоматологічної допомоги родинам загиблих воїнів АТО безпосередньо за місцями їх проживання.   
    Медичний центр ESTE line є суперсучасним стоматологічним закладом, в якому встановлені техніка та обладнання для повного циклу будь-яких операцій із зубами, від найпростіших профілактичних та діагностичних процедур  до складних хірургічних операцій з імплантації зубів. Лікування в клініці відбувається  у затишній, спокійній атмосфері, з повним обезболюванням. Клініка єдина в Києві має сертифікат ISO 9001:2015 що повністю відповідає  нормам Європейського Союзу.
    На ректораті було обговорено можливі напрямки співпраці  медичного центру ESTE line з Київським університетом права НАН України, під час якого пан Салім запропонував 10% знижку на всі процедури для співробітників та студентів КУП НАНУ.  Сподіваємося, що плідна співпраця КУП НАНУ із медичним центром ESTE line буде зразком поєднання інтересів колективу університету та напрямків діяльності медичного центру та сприятиме збереженню здоров‘я співробітників та студентів КУП НАНУ.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg