Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Поглиблення співпраці з Болонським університетом (Італія)
Поглиблення співпраці з Болонським університетом (Італія)

На запрошення  декана юридичного факультету Болонського університету (Італія), доктора філософії в галузі конституційного права Луки Мецетті, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький  взяв участь у Міжнародному семінарі на тему «Права людини: європейські та латиноамериканські перспективи», що проходив на юридичному факультеті Болонського університету на початку червня 2019 року.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Користуючись нагодою професор Бошицький  презентував освітні та наукові можливості Київського університету права НАН України в стінах Болонського університету, а також, обговорив з практикуючими юристами та освітянами з Італії, Аргентини, Колумбії та Мексики питання щодо  проведення зимової Школи в січні-лютому 2020 року на базі КУП спільно з юридичним факультетом Болонського університету.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Обговорення викликало велику зацікавленість зарубіжних колег виступити співорганізаторами цього заходу, який заплановано провести на базі Київського університету права НАН України та її структурному підрозділі - Рівненському інституті КУП НАНУ.

ugorec.jpg

Слід зазначити, що Болонський університет – це найстаріший університет Європи, заснований в 1088 році як юридичний навчальний заклад. У Болонському університеті зробив своє знамените відкриття Луїджі Гальвані. Одним із ректорів університету був українець-русин за походженням Юрій Дрогобич.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg