Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Представники КУП НАН України взяли участь в роботі круглого столу: «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти»
Представники КУП НАН України взяли участь в роботі круглого столу: «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти»
    26 листопада 2018 року відбувся круглий стіл на тему: «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти» організований Міністерством освіти і науки України та Конституційним Судом України спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Захід зібрав представників органів державної влади, наукових кіл та громадськості який проходив в Національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
    У вітальному слові Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук наголосив на основних актах міжнародного та національного законодавства, в яких закріплено право на освіту, зокрема, Загальній декларації прав людини, Міжнародному пакті про економічні, соціальні та культурні права.
image1.jpg
    Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила, що питання доступності та якості вищої освіти на сьогодні як ніколи актуально. Вона відзначила, що 80 % безробітних в Україні мають вищу освіту, проте такий самий відсоток вакансій праці мають робочий характер.
    Також було зазначено, що цього року було внесено пропозицію Міністерства юстиції України щодо введення 130-бального порогу для  вступників за спеціальністю «Право». Таким чином виокремивши медичні та правничі спеціальності, як ті «що не мають права на помилки».
image2.jpg
    Під час дискусії неодноразово піднімалось питання «якості освіти як пріоритету номер один», тобто якісний відбір на навчання, якісна система освіти й інші показники.
    В роботі круглого столу взяли участь представники КУП НАН України - ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький та завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України Ганна Коверзнєва.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg