Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Представники КУП НАНУ долучились до святкування Дня ООН
Представники КУП НАНУ долучились до святкування Дня ООН

 

  24 жовтня 2019 року з нагоди святкування Дня Організації Об’єднаних Націй, представники Київського університету права НАНУ долучились до заходу, організованого Представництвом ООН в Україні.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

   24 жовтня 1945 року, менш, ніж через два місяці після завершення Другої Світової війни, набув чинності Статут Організації Об'єднаних Націй, підписаний у червні 1945 року і ратифікований п'ятьма постійними членами ООН та 29-а країнами - учасницями установчої конференції у Сан-Франциско.

  Представники КУП НАНУ відвідали масштабну виставку Ольги Кондрацької.

 Відкрила захід з надихаючою промовою про Цілі сталого розвитку та діяльність ООН в цілому голова Представництва ООН в Україні пані Оснат Лубрані.

 У святкуванні взяли участь 18 українських знаменитостей. Серед яких: українська професійна каратистка, громадська діячка, телеведуча Олена Пчолкіна; акторка, журналістка і телеведуча Яніна Соколова; співачка, акторка і телеведуча Мішель Андраде; ведучий програми «Телебачення Торонто» Майкл Щур; Гурт «KAZKA» фронтмен гурту “Антитіла”, молодіжний посол ЮНІСЕФ в Україні, друг UNFPA Тарас Тополя та багато інших.

  Ідея кампанії - популяризація та досягнення українцями 17 Цілей Сталого Розвитку. Під час заходу зірки, що взяли участь у інформаційній кампанії, поділилися своєю особистою мотивацією щодо досягнення Цілей.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  ООН живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, ООН може сприяти здійсненню цих високих сподівань людства, зокрема, і шляхом досягнення Цілей сталого розвитку. Святкування Дня Організації Об’єднаних Націй є ствердженням нашої віри в ці сподівання людства.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg