Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Презентація Антиплагіатної Інтернет-системи компанії "Плагіат"
     lgpl.png19 вересня 2017 року в приміщенні Київського університету права НАН України за сприянням професора, заслуженого юриста України Ю.Бошицького відбулася презентація Антиплагіатної Інтернет-системи Plagiat.pl.

    Директор офіційного представництва компанії Plagiat.pl в Україні, к.т.н. Олександр Стрямець поінформував присутніх на заході, що представлена ним Інтернет-система, перш за все, призначена для перевірки оригінальності текстів, які представляють аспіранти та студенти перед захистом своїх бакалаврських та магістерських дипломних робіт. Крім того, програмний продукт використовується іншими державними і приватними установами, які прагнуть захищати власні авторські права.

    О.Стрямець відмітив, що даний програмний комплекс автоматично перевіряє автентичність тексту та має простий і зручний для користування інтерфейс.

    Компанія Plagiat.pl, міжнародним брендом якої є StrikePlagiarism.com, була заснована у червні 2002 р. з метою надання допомоги викладачам, які боролися з «чумою» плагіату у вишах. Як результат, виникла  Антиплагіатна Інтернет-система Plagiat.pl, яка стала потужною відповіддю поширеній проблемі використання студентами методу «copy/paste» у своїх дипломних роботах і дисертаціях.

    На сьогодні компанія є лідером у своєму сегменті на ринках Польщі та Румунії, активно працює в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Німеччині та Колумбії під брендом StrikePlagiarism.com.

    В ході зустрічі представники компанії мали нагоду обговорити з професорсько-викладацьким складом Університету сучасні вимоги, які висуваються перед вищими навчальними закладами України та світу, а також роль і місце процесу виявлення та запобігання поширення плагіату в рамках захисту та підвищення якості освіти.
    Зустріч з керівництвом компанії Plagiat.pl та її змістовне наповнення викликала зацікавленість представників педагогічного складу, студентів старших курсів та майбутніх магістрів нашого Університету.

pl3s.jpg

pl1s.jpg
 pl2s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg