Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Презентація життя та діяльності КУП НАНУ студентами першого курсу спеціальності «Міжнародне право»
Презентація життя та діяльності КУП НАНУ студентами першого курсу спеціальності «Міжнародне право»
1
В рамках заходів присвячених святкуванню 25-річчя Київського університету права НАН України викладачем кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Васюк Людмилою Миколаївною разом із студентами першого курсу спеціальності «Міжнародне право» було підготовлено презентації, щодо історії заснування та діяльності КУП НАНУ.
У своїх презентаціях, підготовлених англійською мовою, студенти намагалися висвітлити найкращі моменти з життя вузу, його успіхи та досягнення. На особливу увагу заслуговують презентації присвячені науковій, освітній та виховній діяльності вузу. Студенти відмітили у своїх доповідях, що сьогодні КУП НАНУ – є зразком сучасного вузу, який використовує новітні навчальні технології, комп’ютерну техніку та мультимедійні системи. У презентаціях студентів багато уваги відводиться міжнародним зв’язкам та видавничій сфері.
Цікавими були презентації в яких студенти, підсумувавши 25-річну діяльність Київського університету права НАН України, намагалися окреслити перспективи розвиту свого вузу у майбутньому. Кожен бажав університету й далі залишатися одним із найкращих юридичних вузів України.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg