Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Презентація персональної виставки фоторобіт «Муза і море», приуроченої до Дня знань
1 вересня 2017 року в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентської молоді», що діє в Київському університеті права за підтримки ректора, професора Юрія Бошицького, та з нагоди святкування Дня знань відбулася персональна фотовиставка фотохудожника-мариніста Василя Бабенка.
Василь Якович – одесит, людина, глибоко і щиро закохана в море, у людей, які живуть поруч з ним і пов’язали з його долею своє життя, у вітрила, наповнені морськими вітрами, у красуні-яхти. Василя з повною впевненістю можна назвати романтиком морської фотографії. Його роботи завжди відрізняються тонким і точним відчуттям стану моря, а портрети – впізнаванні за особливим, істинно одеським колоритом.
Фотороботи Василя Бабенка з першого погляду занурюють глядачів у романтичний світ моря, розкривають характер яскравих самобутніх людей, які живуть на його узбережжі, і, особливо, приголомшливо красивих одеських жінок. Білокрилі красуні-яхти та неповторне одеське повітря, виткане з яскравих фарб і не менш яскравих емоцій, вибризкує на глядача з фотополотен майстра свіжими каплями морської солоної води.
Талант Василя Яковича – самобутній і унікальний – так само, як і є самобутньою вся наша одеська культура, що виросла із залитих сонцем одеських вулиць, морських хвиль, які накочуються на благословенні одеські береги, і посмішок одеситів, неповторних і незбагненних, як саме повітря прекрасного українського міста.
Серед відвідувачів виставки були відомі правознавці, науковці, митці, представники Київської Богословської академії та професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України, а також студентська молодь. Присутні висловили своє захоплення виставкою, а також подякували ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість ознайомитися з прекрасними фотороботами одеського майстра.
В свою чергу, професор Юрій Бошицький висловив високу оцінку таланту Василя Бабенка та вдячність фотографу за надану можливість пізнати мальовничі морські краєвиди Одещини та інших куточків нашої Батьківщини, відзначивши, що проект «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентської молоді» створений, перш за все, для студентів Університету, а також для тих, хто не залишається байдужим до мистецтва.

vistavka2.jpg
vistavka4.jpg
vistavka6.jpg

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg