Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Презентація робіт студентів КУП НАНУ в офісі Президента Національного комітету Угорщини з питань захисту персональних даних Аттіли Петерфалві
    13 вересня 2017 року студенти Київського університету права НАН України в рамках візиту до Угорщини представили свої дослідження та графічні презентації на тему окремих аспектів законодавства у сфері захисту персональних даних.

    У ході конференції студенти широко розкрили питання захисту персональних даних як в Україні, так і в окремих країнах Європейського союзу, а також відповіли на всі задані запитання, які цікавили запрошених гостей, гідно представивши свій Університет. Після закінчення офіційної частини делегація Київського університету права Національної академії наук України на чолі з ректором Ю. Бошицьким була запрошена на зустріч з угорським омбудсменом Аттілой Петерфалві, під час якої в неформальній бесіді на обговорення були винесені питання щодо сучасних аспектів діяльності захисту персональних даних, а саме дослідження питань у сфері захисту персональних даних на місцевому та регіональному рівнях, відповідної стратегії та можливих перспектив її розвитку. Також обговорювалися питання особливостей національно-правового підґрунтя функціонування інституту омбудсмена в Угорщині, його структура та вектори міжнародного співробітництва.

    Результати цієї надзвичайно плідної зустрічі стали корисними не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в політичній, правовій та освітній сферах.
aprez1s.jpg
aprez2s.jpg
 aprez3s.jpg  aprez4s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg