Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Кафедра загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін в умовах карантину
Кафедра загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін в умовах карантину
1
   Кафедра загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін створена у 2018 р. В освітній моделі кафедри визначальними є два принципи: в основі навчання студентів-юристів лежать варіативні  підходи до гуманітарної освіти, метою яких є забезпечення високого рівня фахової підготовки студентів; навчання студентів-юристів, незалежно від обраного профілю, здійснюється на глибокій  гуманітарній основі, що дає можливість надавати їм не лише знання, а й прищеплювати різнобічну високу культуру.
   Метою роботи кафедри є забезпечення всебічного розвитку особистості студента. Першочерговими завданнями науково-педагогічний колектив вважає:
   - сприяння становленню сучасного демократичного світогляду молодої особистості, заснованого на органічному поєднанні цінностей патріотизму з загальнолюдськими демократичними ідеалами;
   - надання сучасних знань, які сприяють самореалізації молодої особи як у професійній, так і суспільно-соціальній сферах;
   - формування загальної культури та професійної етики, розвиток креативного мислення студента, навичок до самонавчання і саморозвитку.
   Кафедра постійно розвивається, крокуючи в ногу з найновішими та найактуальнішими світовими тенденціями в галузі освіти. Так, під час карантину відбувалась постійна взаємодія між студентами і викладачами: заняття онлайн, тести, лекції з презентаціями тощо.
   Основними предметно тематичними напрямами діяльності кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін є: теорія держави і права; історія держави і права зарубіжних країн; політологія, соціологія; філософія права і логіка; етика юриста та риторика.
   У складі кафедри функціонує секція іноземних мов, яка здійснює підготовку здобувачів освіти з англійської, німецької мов за програмами: «Іноземна мова спеціальності», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Теорія і практика перекладу», «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова (друга: німецька)». Загальною метою цих програм є формування у студентів професійних мовних компетенцій, що сприятимуть їхній ефективній реалізації у розмаїтті навчального та професійного середовищ.
   Кафедра загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін приділяє значну увагу науковій і виховній роботі серед молоді. За ініціативи кафедри та за підтримки адміністрації університету було проведено низку заходів, які викликали неабиякий інтерес серед студентів КУП НАНУ та за його межами. Зокрема, це студентський марафон, присвячений Т.Г. Шевченко, коли протягом чотирьох годин студенти різних груп не лише читали вірші Кобзаря, але й розповідали маловідомі факти з його життя, використовуючи оригінальні презентації, святково вдягнуті у вишиванки. Також в межах заходу було проведено університетський флешмоб «З Шевченко у серці», у якому взяли участь як студенти, так і викладачі, співробітники, адміністрація університету на чолі із ректором проф. Бошицьким Ю.Л.
   Кафедра бере активну участь в підготовці студентських наукових заходів – конференцій, круглих столів. 
   В КУП НАНУ студенти отримують високоякісні знання, але їх підготовка цим не обмежується. Колективні походи до кращих театрів, музеїв, концертних залів, увага до формування загальної культури, культури мовлення – ось що відрізняє студента-юриста КУП НАНУ. У нас завжди толерантно і з повагою ставляться до студентів, виховуючи у них гідність і професійну етику.
   Викладачі кафедри – творчі особистості і ми звертаємось до тих, хто стоїть на порозі складного вибору професії, освіти, дороги в майбутнє:
Обираєш професію, друже?
Шукаєш достойну справу?
Тоді тобі допоможе
Київський університет права!
До речі, в цьому році поступити до КУП НАНУ можна буде шляхом дистанційного подання
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg