Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Про підсумки виборчої кампанії ректора Київського університету права Національної академії наук України
Про підсумки виборчої кампанії ректора Київського університету права Національної академії наук України
     13.11.2018 року на Вченій раді Університету урочисто оголошено постанову Президії НАН України від 07.11.2018 № 315 про призначення на посаду ректора Київського університету права Національної академії наук України.
     Згідно з цією постановою Бошицького Юрія Ладиславовича, кандидата юридичних наук, професора призначено ректором Київського університету права НАН України строком на п’ять років як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» і Статуту Київського університету права НАН України.
    Нагадаємо, що науково-педагогічний і студентський колективи підтримали кандидатуру Ю.Л. Бошицького на зборах, що відбулися 16 жовтня 2018 року.
    25 жовтня 2018 року у будівлі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького у конференц-залі Інституту філософії відбулися загальні збори Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України щодо заміщення посад керівників наукових установ у відповідності до постанови Президії НАН України від 11.07.2018 року № 236 «Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників наукових установ Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України» під головуванням В.А.Смолія академіка – секретаря, Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.
utr2.jpg utr1.jpg
utr8.jpg

    На порядок денний засідання були винесенні питання, стосовно затвердження кандидатів на посаду керівників наукових установ. Ректор КУП НАН України Бошицький Юрій Ладиславович, представив доповідь - презентацію із 20 слайдів, що пройшла на високому рівні.
utr3.jpg
utr4.jpg
utr9.jpg

    Основними питаннями передвиборчої програми ректора є:
1)оптимізація освітньої діяльності;
2)наукові дослідження та їх удосконалення;
3)розвиток студентського самоврядування та молодіжної політики;
4)удосконалення міжнародної співпраці;
5)удосконалення виховної роботи;
6)кадрова політика та соціальна сфера;
7)аспірантура та наукова бібліотека;
8)удосконалення регіональної політики;
9)розвиток матеріально-технічної бази.
    Кандидатуру Ю.Л. Бошицького на посаду ректора підтримали Шемшученко Юрій Сергійович - почесний ректор Київського університету права НАН України, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України, доктор юридичних наук, Онищенко Олексій Семенович - радник Президії НАН України, Почесний директор Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, академік НАН України, доктор філософських наук, Толочко Петро Петрович – почесний директор Інституту археології НАН України, академік НАН України, доктор історичних наук, Копиленко Олександр Любимович - директор Інституту законодавства Верховної Ради України, академік НАН України, заслужений юрист України, Смолій Валерій Андрійович, академік – секретар Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.
utr5.jpg
utr6.jpg
utr7.jpg

    Вони висловили щире сподівання та впевненість у тому, що Юрій Бошицький гідно, демократично та прозоро виконає обов’язки ректора КУП НАН України наступні 5 років. Кандидат відповів на запитання, які задавали академіки Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України. Після чого відбулося відкрите голосування. Академіками одноголосно було підтримано рішення про затвердження кандидатури Ю.Л. Бошицького на посаді ректора КУП НАН України. Роботу університету в цілому, визнали позитивною.
    Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» і Статуту Київського університету права НАН України Президія НАН України постановила: призначити Бошицького Юрія Ладиславовича на посаду ректора Київського університету права НАН України строком на п’ять років.
   postanovarector1.jpg
    Вітаємо Юрія Ладиславовича Бошицького з призначенням на високу й відповідальну посаду ректора і бажаємо плідної праці задля подальшого розвитку університету й утвердження його іміджу як провідного юридичного закладу вищої освіти України.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg