Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАН України зустрівся з мером м. Рівне Володимиром Хомком
Ректор КУП НАН України зустрівся з мером м. Рівне Володимиром Хомком
    У рамках тривалої співпраці з мерією міста відбулася зустріч, яка проходила безпосередньо у кабінеті голови Рівненської міської ради Володимира Хомка. На зустрічі були присутні ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Якимчук. Адже інститут уже багато років поспіль є центром правничої освіти не тільки в місті, а й у Рівненській області.
mer1.jpg mer2.jpg

    Зустріч пройшла з перспективою співпраці та конструктивної взаємодії обох сторін. Прикметно, що учасником зустрічі був також голова Українсько-німецької спілки юристів, Голова Асоціації професорів Райнер Ведде.
    Юрій Бошицький наголосив на важливості цього візиту, підкресливши неординарність ініціатив, що стали предметом обговорення. Передусім були накреслені вектори співпраці Рівне - Німеччина, що передбачають реалізацію спільних бізнесових проектів, зокрема, інвестицій зарубіжних партнерів в український бізнес. Також були обговорені можливості проходження практики студентами РІ КУП НАНУ в мерії міста та організацію роботи літньої школи бізнесу і права на базі РІ КУП НАНУ.
    Зустріч завершилася спільним фото на памʼять.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg