Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ провів робочу зустріч з представниками Рівненської єпархії ПЦУ
Ректор КУП НАНУ провів робочу зустріч з представниками Рівненської єпархії ПЦУ
Співпраця Київського університету права НАН України та його структурного підрозділу- Рівненського інституту права з Рівненською єпархією Православної церкви України заснована на спільному щирому бажанні зробити внесок у духовний розвиток та моральне виховання студентської молоді. Саме тому ректор КУП НАНУ Юрій Ладиславович Бошицький під час робочих поїздок до Рівного не пропускає жодної нагоди зустрітися з представниками єпархії для обговорення цих питань.
1615801190389.jpg
   1615801616217.jpg    1615801190379.jpg

Днями він та директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук в розмові з секретарем єпархіального управління протоієреєм Сергієм Миколайовичем Лучаніним розглянули можливість введення в навчальний план дисципліни «Релігієзнавство», спільну участь у заходах наукового спрямування- конференціях, семінарах тощо, адже освіченість у питаннях релігії – ознака культурної і всебічно розвиненої особистості, і цю можливість інститут зобов’язаний надавати.
Окремою темою для обговорення стало питання започаткування бесід та диспутів на теми вседозволеності, розпусти, вбивчої шкоди алкоголізму та наркоманії, а, зважаючи на останні повідомлення у ЗМІ щодо суїцидів серед підлітків та молодих людей, ще й про «групи смерті» в соцмережах та небезпечні «ігри», зокрема «Синій кит», або його інші назви: «Тихий будинок», «Чумацький шлях», «Розбуди мене о 4:20».
Юрій Ладиславович щиро подякував за довговічну і плідну співпрацю кожному, хто долучається до зміцнення християнської віри в душах студентів, і передав Золоту медаль архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України, підкресливши його особистий внесок у формування достойного випускника нашого вузу.
Наостанок Сергій Лучанін подарував бібліотеці КУП НАНУ ТА РІ КУП НАНУ книги релігієзнавчого спрямування, а ректор збагатив книгозбірню єпархії енциклопедичним виданням з юриспруденції. Сподіваємось на подальшу співпрацю, пам’ятаючи, що освіта і виховання є єдиним цілим у зростанні, формуванні зрілої молодої всесторонньо розвиненої особистості, і саме в цьому Церква, релігійні організації та педагоги мають залишатися партнерами.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »