Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ взяв участь у міжнародному форумі в місті Баку (Азербайджанська Республіка).
Ректор КУП НАНУ взяв участь у міжнародному форумі в місті Баку (Азербайджанська Республіка).

  29 жовтня на запрошення Голови Агентства інтелектуальної власності Азербайджану пана Камрана Іманова та керівництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності(Швейцарія), ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький взяв участь у Міжнародному форумі «Колективне управління авторськими і суміжними правами: основні принципи та міжнародна практика».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Організаторами заходу виступили: Всесвітня організація інтелектуальної власності та Агентство інтелектуальної власності Азербайджанської Республіки.

  На форумі обговорювалось широке коло питань в сфері охорони інтелектуальної власності в світі. Зокрема, аналіз договорів та адміністративних функцій, які виконує ВОІВ; особливості Пекінського договору про аудіовізуальні виконання, їх можливі застереження і варіанти здійснення; питання та досвід колективного управління авторським і суміжним правом в регіонах, практичні проблеми та можливості їх подолання.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  В роботі форуму взяли участь представники патентних відомств та науковці в даній царині з багатьох країн Центральної Азії, Греції, Польщі, Швейцарії.

  Україну на форумі представляв тільки КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg