Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ліття відновлення Київської православної богословської академії
Ректор КУП НАНУ взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ліття відновлення Київської православної богословської академії
ugorec.jpg
  В день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, 9 жовтня 2019 року, Київська православна богословська академія відзначила 30-ліття  відновлення своєї діяльності. З нагоди свята відбулася урочиста академія, участь в якій взяли Предстоятель Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, єпископат Православної Церкви України, ректор КПБА та очільники й представники усіх інших закладів вищої духовної освіти ПЦУ. 
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   Зі словами привітання до присутніх звернулися численні гості, які представляли свої навчальні заклади, зокрема ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Ладиславович Бошицький. КУП НАНУ та КПБА поєднує ефективне співробітництво та знаходяться в добрих дружніх стосунках вже багато років.
  Вітаючи колектив КПБА Ю.Л Бошицький наголосив щодо спільних інтересів. Зокрема, про перспективи подальшої взаємодії та співробітництва, спільну роботу над оновленим виданням Енциклопедії канонічного права, а також про подальшу співпрацю між Київською православною богословською академією та Київським університетом права в духовній сфері.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
    Від колективу КУП НАНУ ректор Ю.Л. Бошицький подарував юридичну літературу та картину Святого Миколая Чудотворця в знак поваги та шани до колективу та керівництву Київської православної богословської академії.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg