Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Ректор КУП НАНУ взяв участь в заходах з нагоди 69-річниці Незалежності держави Ізраїль
     23 травня 2017 року, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні пана Еліава Бєлоцерковські, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький відвідав форум, присвячений 69-й річниці Незалежності держави Ізраїль та 26-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем.
     У цей день ізраїльський народ святкує відродження своєї державності на землі своєї давньої Батьківщини - там, де чотири тисячі років тому почалася єврейська історія, релігія і культура, і де весь цей час зберігалася єврейська присутність. З моменту свого створення Ізраїль відкрив свої двері для імміграції євреїв і членів їх сімей з усіх країн світу, забезпечив рівність прав і свободу віросповідання не євреїв і неухильно дотримується демократичних цінностей, проголошених в Декларації Незалежності.

     Користуючись нагодою, Юрій Бошицький привітав пана Посла з важливою святковою датою для народу Ізраїлю та побажав, щоб і надалі, завдяки толерантності, мудрості та працьовитості громадян Ізраїлю країна продовжувала процвітати та впевнено рухалась вперед. На форумі були присутні політики, представники регіональної та міської влади, громадських організацій, а також керівники вузів.
     Після урочистої частини ректор Київського університету права НАН України мав нагоду плідно поспілкуватись з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавою Бєлоцерковські та його першим секретарем пані Кеті Трабіш.


Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg