Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ з робочим візитом відвідав Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатті
Ректор КУП НАНУ з робочим візитом відвідав Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатті
03.03.23 ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький зустрівся і провів перемовини щодо науково-практичної співпраці з начальником Головного управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області – Ігорем Михайлишиним.
Обговорили питання можливого партнерства та деякі актуальні питання і креативні ідеї як для міграційної служби, так і для КУП НАНУ. Враховуючи, що нині, внаслідок російської військової агресії, в нашій країні дуже сильно активізувалися і стали масовими міграційні процеси, а це по суті значно впливає і на необхідність оптимізації відповідного законодавства в цій сфері, то взаємовигідна співпраця між КУП НАН України та головним Управлінням Державної міграційної служби України у Закарпатській області є своєчасною і доцільною.
Студентам КУП НАН України потрібно формувати вміння та навички у сфері застосування та реалізації міграційного законодавства, застосування норм міграційного права у практичній діяльності наших майбутніх випускників.
Також ректор домовився і про підписання найближчим часом Меморандуму про співпрацю та спільне видання енциклопедії по міграційному праву. Обговорили і ряд питань, щодо можливостей проведення спільних заходів, таких як онлайн круглі столи, відкриті лекції, конференцій з питань порівняльного міграційного права України та ЄС, аналізу сучасного українського міграційного законодавства та проблем в практиці його застосування, тощо.
Ректор запропонував співробітникам міграційної служби області університетські послуги щодо отримання юридичноої освіти, другої вищої правової освіти та можливість навчання в аспірантурі КУП НАНУ. Також ректор запросив пана Ігоря Михайлишина виступити з науково-практичною статтею з питань основних напрямків роботи міграційної служби Закарпаття на сучасному етапі в якості «гостя номеру» у фаховому виданні «Часопис Київського університету права», який нещодавно поновив свою роботу.
Під час зустрічі ректора з головою Управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області були присутні і представники КУП НАН України  Надзвичайний та Повноважний Посол України Ігор Дір, викладач Іван Ващинець та керівник міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ в місті Ужгород  Мирослава Бухало. Всі члени університетської делегації активно долучилися до обговорення співпраці.
Маємо надію, що така взаємовигідна співпраця буде ефективною як для міграційної служби, так і для викладачів, аспірантів та студентів нашого університету.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »