Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Результати індексації «Часопису Київського університету права» в «Index Copernicus International» (Польша)
Результати індексації «Часопису Київського університету права» в «Index Copernicus International» (Польша)
chsjorn.jpg     Днями стали відомі результати індексації «Часопису Київського університету права» в «Index Copernicus International» (Польша) за минулий рік. І особливо приємно, що ці показники найвищі за останні роки – ICV 2017 = 72.21. Це вкотре засвідчує високий фаховий рівень нашого видання.
    Index Copernicus (IC) – міжнародна наукометрична база даних (Польща). Це платформа з індексування, ранжування та реферування журналів, наукової співпраці та виконання спільних наукових проектів. База даних створена в 1999 р. з метою просування досягнень науки та підтримки національного й міжнародного співробітництва між ученими, видавцями наукових журналів та науковими організаціями. Index Copernicus складає власний імпакт-фактор: щорічно здійснює детальну експертизу журналів, включених у цю базу даних.
    Нагадаємо, що з 2014 року «Часопис Київського університету права» входить до двох наукометричних баз «Index Copernicus International» та HeinOnline (США).
    Отримана оцінка ICV відображається в списку журналів ICI Journals Master List 2017, а також у паспорті «Часопису Київського університету права»:
https://journals.indexcopernicus.com/search/details?id=32276&lang=ru
    Вітаємо редколегію та колектив редакції та бажаємо подальших успіхів!
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg