Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
РІ КУП НАНУ відвідав поважний гість із Швейцарії - Міхал Швантер
     В рамках урочистостей , присвячених врученню дипломів бакалаврів випускникам Рівненського інституту Київського університету права НАН України, навчальний заклад відвідав директор Департаменту країн з перехідною й розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантер.
     Це дійство відбувалося напередодні визначної події для університету, адже 5-6 липня 2017 року  в Київському університеті права НАН України спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (Швейцарія, Женева) проходитиме міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах».

     У роботі міжнародного семінару братимуть участь представники із п’яти країн: Швейцарії, Ізраїлю, Білорусії, Словацької республіки та Азербайджану, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.

     Міхал Швантер, вітаючи випускників зі святом, зазначив, що врахування новітніх тенденцій, намагання наукових установ у ВНЗ посісти провідне місце в розподілі грантів, субсидій та замовлень на розробку об’єктів права промислової власності, визначення провідних з-поміж них, як провідників політики ВОІВ, вимагають консолідації зусиль у цьому напрямі. І він покладає великі сподівання на грамотних, якісно підготовлених молодих юристів, якими є випускники РІ КУП .
     Насамкінець, для гостя була проведена екскурсія приміщенням інституту, він відвідав Рівненський обласний краєзнавчий музей, де його вразила виставка ікон, Свято-Покровський кафедральний cобор у Рівному, який полонив душу нашого гостя величністю фресок та мозаїки. Також не залишився поза увагою Міхала Швантера і відомий на всю Україну Музей бурштину. До слова, ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький та директор В.Л.  Якимчук презентували п. Міхалу бурштинову репродукцію картини Леонардо Да Вінчі «Тайна вечеря».

     Сподіваємось, що знайомство з нашим містом, з нашою молоддю залишить в пам’яті високоповажного гостя лише найтепліші спогади.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg