Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Робоча поїздка ректора КУП НАН України Ю.Л.Бошицького до РІ КУП НАНУ
     30 березня 2017 року в рамках робочого візиту відбулася зустріч ректора КУП НАН України Ю.Л. Бошицького з директором РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуком.
     Під час неї були окреслені основні напрямки підготовки проведення VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», в якій братимуть участь науково-педагогічні працівники навчальних закладів Рівного та провідних українських вишів, аспіранти та здобувачі, юристи-практики та студенти старших курсів КУП НАНУ та Рівненського інституту.
     Не залишилось поза увагою ректора і питання вступної кампанії 2017 року та пов’язаної з ними профорієнтаційної роботи. Зокрема, розуміючи дієвість зовнішньої щитової реклами, Ю.Л. Бошицький дав доручення оперативно створити два білборди , що і було виконано протягом декількох днів. Тепер на вул.Київській та вул. Дубнівській – на в’їздах до Рівного – автомобілісти та пішоходи мають змогу ознайомитись з основною інформацію про діяльність Рівненського інституту КУП НАН України.

     Головною метою профорієнтаційної роботи в РІ КУП НАНУ є пропаганда інституту як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців, пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, і не лише в Рівному, а й, звісно, в області та поза її межами. Саме тому керівники дійшли згоди про необхідність подачі рекламної інформації в обласній громадсько-політичній газеті «Вільне слово» .
     Окрім вказаних вище нагальних проблем, обговорювались і інші питання функціонування інституту. До слова, зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу, що забезпечило координацію подальших спільних дій у вирішення окреслених завдань задля підняття престижу університету.
Підготував Якимчук В. Л.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg