Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Стрийської РВА
Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Стрийської РВА
Незважаючи на складні часи в Україні Київський університет права НАНУ продовжує проводити відповідну роботу щодо пошуку та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами, органами влади та органами місцевого самоврядування.
Так, 01.03.2023 р. на запрошення Голови Стрийської районної військової адміністрації Богдана Янко, ректор КУП НАН України Юрій Бошицький з робочим візитом відвідав м. Стрий та зустрівся з представниками влади. Було підписано меморандум про співпрацю з Стрийською РВА в сфері освіти, профорієнтації та культури. Також ректор обговорив з паном Б. Янко можливості надання КУП НАНУ освітніх послуг в юриспруденції для населення району, налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами та різними юридичними особами.
Ректор КУП НАНУ запропонував голові райдержадміністрації послуги щодо консультування по різним правовим питанням, фахівців, які виникають в результаті переселення в район через війну великої кількості наших громадян, силами викладачів університету.
Під час ділової зустрічі, на яку були запрошені освітяни Стрийщини, у присутності начальниці юридичного відділу Марії Гучко та начальниці відділу освіти, охорони здоров'я та спорту Олени Урдей підписав Меморандум про співпрацю та партнерство із Київським університетом права НАН України.
Метою кооперації Стрийської РВА із закладом вищої освіти є поглиблення взаємних зв’язків в галузі освіти, робота з професійної орієнтації молоді та надання початкових знань в галузі права для учнів Стрийських шкіл. Варто зауважити, що в тісній співпраці органів влади та закладів освіти ми виховуємо освічених та креативних українців!
На завершення атмосферної зустрічі та одним з перших кроків плідного співробітництва була передача школам Стрийщини 30-ти комплектів юридичної енциклопедії, які надав КУП НАН України, а також відбулася профорієнтаційна робота з директорами закладів загальної середньої освіти та вчителями правознавства району.
Питання та готовність до співпраці були озвучені ректором Ю. Бошицьким під час зустрічі із начальником відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської РВА Оленою Урдей, яка проявила щиру зацікавленість у співпраці та діловий підхід щодо вирішення ряду питань освітнього хараетеру та профорієнтації, які мають спільний фаховий інтерес.
Наступний візит ректора КУП НАНУ був до Ліцею №7 де ректор Ю. Бошицький провів зустріч з його колективом та керівником Ярославом Білінським.
Історія Стрийського ліцею №7 дуже цікава. В період, коли вона була гімназією в різний час її закінчило чимало визначних діячів української культури, політиків та науковців, зокрема тут навчалися: Блаженніший Владика Мирослав Іван кардинал Любачівський  Предстоятель Української Греко-Католицької церкви, Кардинал Вселенської Церкви; Степан Бандера – Голова Проводу ОУН, Провідник українського народу; Роберт Лев Ребет – окружний провідник Стрийської округи ОУН, професор Українського Вільного Університету; Нестор Нижанківський – композитор, доктор філософії; Дмитро Яців – член уряду Ярослава Стецька.
У 1995 році школа отримала статус української і розпочала роботу над створенням нової, гуманної освіти. А 25 серпня 2022 року Стрийську загальноосвітньою школу І-ІІІ ступенів №7 Стрийської міської ради Львівської області перейменували в Стрийський ліцей №7 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »