Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Розпочала роботу приймальна комісія КУП НАНУ в м. Києві
      Розпочала роботу приймальна комісія Київського університету права національної академії наук України згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 873 від 18 вересня 2009 року та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 жовтня 2009 р. за № 930/16946 (із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки: № 1158 від 21.12.2009, № 243 від 26.03.2010). Приймальна комісія працює за затвердженим планом роботи, а також проводить вступні випробування за затвердженим графіком.

       Приймальна комісія Київського університету права НАН України створена для проведення прийому студентів на навчання і працює в умовах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України, у тому числі Умов прийому до вищих навчальних закладів та положення про приймальну комісію КУП НАНУ.

       Основними завданнями приймальної комісії є:
  • інформування вступників, їх батьків та громадськості з питань вступу до КУП НАНУ;
  • організація прийому заяв та документів, прийняття рішень про допуск вступників до участі у конкурсі (до участі у вступних випробуваннях);
  • координація діяльності усіх підрозділів КУП НАНУ щодо підготовки та проведення конкурсного відбору;
  • організація і проведення консультацій абітурієнтів з питань вступу на навчання та консультації з питань вибору напряму підготовки (спеціальності), що найбільш відповідає здібностям, нахилам і рівню підготовки абітурієнта;
  • здійснення контролю за роботою усіх підрозділів Приймальної комісії КУП НАНУ, розгляд і затвердження їх рішень;
  • організація та контроль діяльності технічних, інформаційних і побутових служб щодо створення умов для проведення вступної кампанії.
       Усі рішення Приймальної комісії КУП НАНУ приймаються відповідно до законодавства України, Умов прийому, Правил прийому, Статуту КУП НАНУ за присутності мінімум двох третин складу Приймальної комісії КУП НАНУ простою більшістю голосів та своєчасно доводяться до відома вступників.
Зважаючи на численні звернення абітурієнтів та їх батьків, Міністерство освіти і науки України прийняло рішення продовжити термін вступної кампанії на 5 днів. Тобто перший етап вступної кампанії — подача абітурієнтами документів до вищих навчальних закладів — продовжено до 5 серпня 2010 року.


Шановні абітурієнти!

З рейтингом сертифікатів ЗНО можна ознайомитись в системі «Конкурс» Міністерства освіти Укрїни
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg