Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Співпраця КУП НАНУ з академічними установами.
Співпраця КУП НАНУ з академічними установами.
   Нещодавно під час робочого  візиту ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького до Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи КУП НАНУ (м. Ужгород) відбулися переговори щодо співпраці з директором Інституту електронної фізики НАН України Г.М.Гомонай.
    Під час зустрічі обговорювались питання більш продуктивної співпраці у сфері науки, освіти, більш повного використання матеріально-технічних можливостей наших установ. Домовилися про юридичне супроводження силами  юридичної клініки «ФЕНІКС» КУП НАНУ  ряду питань в діяльності Інституту. Також було досягнуто домовленість про надання приміщень для проведення конференцій та інших наукових заходів організованих КУП НАНУ в м. Ужгороді. З метою реалізації університетського проекту «Передай тепло руки маленькій дитині» домовилися про підтримку одного з дитячих будинків міста і залучення для цього партнерів університету. З метою підтримки позитивного іміджу НАН України на теренах Закарпаття погодили ряд заходів щодо  співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін.
    Ректор зазначив, що пріоритети КУП НАНУ направлені на розширення партнерських відносин з Закарпатським краєм та країнами ЄС з якими  Україна має  спільні кордони на заході. Це університети та наукові установи Угорщини, Словаччини та Румунії. Мета налагодження співпраці у галузі права, міжнародного права, у вихованні та навчанні молоді, проведенні наукових заходів, тощо.

uzgor1.jpg
uzgor2.jpg
                                                                                                                
Прес – центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg