Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Стажування викладачів Київського університету права НАН України у Німеччині
      Київський університет права НАН України постійно розширює коло своїх іноземних партнерів, з якими розвиваються наукові стосунки. У квітні ц.р. за посередництва Посольства Німеччини в Україні гостем університету був представник Німецького фонду міжнародної правової співпраці, керівник проектів міжнародного правового співробітництва, керівник представництв в Києві та Мінську доктор Штефан Хюльсхьорстер.
      Під час зустрічі доктора Ш. Хюльсхьорстера з ректором університету, заслуженим юристом України, професором Бошицьким Ю.Л. було, зокрема, досягнуто домовленості про співробітництво в галузі юридичної допомоги в підготовці молодих спеціалістів з європейського та міжнародного права, в організації семінарів та симпозіумів та забезпеченні реалізації програм підвищення кваліфікації викладачів.
      На запрошення доктора Ш. Хюльсхьорстера та за сприяння ректора університету завідуюча кафедри іноземних мов доцент Крепель В.І. в червні пройшла стажування в Інституті імені Гете в Бонні за фахом «Німецька мова для юристів». Курс стажування охоплював такі галузі німецького права як конституційне право та законодавча творчість, споживче право та торгівельне право, цивільне право та кримінальне право, адміністративне право та європейське право, трудове право, а також адвокатську практику. Разом з аудиторним опрацюванням юридичної термінології заняття передбачали відвідування судових засідань та знайомство з граматичними особливостями німецької юридичної мови.
      Отриманий досвід дає змогу створити підручник «Німецька мова для юристів-міжнародників», що є актуальним для відділення міжнародного права КУП НАНУ, а також забезпечити новим наповненням практичні заняття з німецької мови та організувати курс методичних семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації викладачів кафедри іноземних мов.
rtemagicc_gi-bonn.jpg.jpg

Інститут імені Гете в Бонні
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg