Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти Київського університету права НАН України взяли участь у роботі міжнародної конференції у Словаччині
     19-21 листопада 2014 року з нагоди 10-річчя Центрально – Європейського університету у м. Скаліца відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку», що проходила на базі відділення Центрально – Європейського університету у м. Кошице (Словаччина).

     Делегацію від Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Ю.Л. Бошицьким представляли завідувач навчально-методичного відділу О.О. Козак та референт ректора О.П. Сарських, а  також студенти: Білецька Ольга (2 курс юридичного факультету), Матат Андрій (4 курс юридичного факультету), Федченко Юлія (4 курс факультет міжнародних відносин), Юрків Софія (4 курс Рівненського інституту КУП НАН України).

     З вітальним словом до учасників секції молодих дослідників звернувся ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, який запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної магістерської програми, дистанційної освіти, організації літніх шкіл, а також інших креативних форм спільної наукової діяльності та інших напрямків співпраці.  
     На молодіжній секції свої доповіді представили студенти Київського університету права НАН України. Федченко Юлія англійською мовою презентувала своє дослідження на тему: «Роль Європейського Союзу та його вищих освітніх ініціатив у формуванні та розвитку Болонського процесу». У своєму виступі Юлія розповіла про основні ініціативи Європейського Союзу у сфері освіти, які формують та розвивають Болонську систему. Також детально охарактеризувала різні освітні програми з міжнародного обміну студентами, зокрема ті, які допомагають студентам-юристам безперешкодно здобувати освіту закордоном. Федченко Юлія після виступу відповіла на запитання учасників секції.
     Далі слово мала Білецька Ольга, яка виступила із доповіддю на тему: «Державний матеріальний резерв». Презентоване дослідження було науковим прикладом проблем пов’язаних з освітою. Адже Ольга звернула увагу на нормативно-правову базу, яка є досить недосконалою та застарілою, бо основні засади правового регулювання закладались ще за часів СРСР. В умовах європейської інтеграції необхідно враховувати досвід передових держав, враховувати новітні процеси та зміни в суспільстві. Звичайно все це можливо буде досягти за умови висококваліфікованих кадрів, належних освітніх програм та сучасного нормативного регулювання даної проблеми, – підсумувала Білецька Ольга.

     Третім виступав Матат Андрій на тему «Тенденції розвитку юридичної освіти і науки України в сучасних умовах європейської інтеграції». Із використанням мультимедійної презентації він розповів про деякі проблеми, що потребують нагального вирішення в освіті та науці, зокрема юридичній. Також Андрій презентував діяльність Міністерства освіти і науки України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні щодо даної проблеми та розповів присутнім про основні новації нового Закону України «Про вищу освіту». Матат Андрій на прикладі Київського університету права НАН України розказав про досягнення, які вуз втілює та долає деякі з проблем юридичної освіти і науки.
     На завершення, слово мала Юрків Софія з темою доповіді: «Захист авторських прав на комп'ютерні програми». Софія презентувала своє дослідження англійською мовою в якому розкрила основі проблемні аспекти.   Комп'ютерні програми як особливий об'єкт інтелектуальної власності повинні мати специфічні засади правового регулювання. Запровадження комплексного підходу до правової охорони комп'ютерних програм сприятиме захисту інтересів розробників, виробників і користувачів комп'ютерних програм, забезпеченню їх правомірного використання. Уникнути проблем можна буде в умовах підготовки кваліфікованих фахівців за освітньою програмою «Інтелектуальна власність», що має бути одним із пріоритетних напрямків юридичних факультетів.

     За результатами роботи молодіжної секції, на якій виступило 12 учасників, шляхом таємного голосування було обрано трьох найкращих доповідачів. Приємно, що призерами стало двоє студентів саме з Київського університету права НАН України – Федченко Юлія та Матат Андрій.

     По закінченню конференції для всіх учасників заходу було організовано пішу екскурсію мостом Кошице.
Наукове товариство студентів
КУП НАН України


 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg