Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти-консультанти Юридичної клініки “Фенікс” прийняли участь у VIII Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу
      Студенти-консультанти Юридичної клініки “Фенікс” (Носкова Марина 5-й курс, Твердохліб Юлія 4-й курс) взяли участь у VIII Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу що відбулися 28-29 жовтня 2009 р. на базі кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у м. Львів.


      Організаторами судових дебатів виступили: Ліга студентів Асоціації правників України, Об’єднання студентів-правників та кафедра цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

      Генеральними партнерами змагань виступили: АО ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” та ЮФ “УніверСалюс”. Змагання проходили в два етапи. Перший, півфінал у якому взяли участь 19 команд з різних юридичних профільних вищих навчальних закладів, що відбувся 28 жовтня 2009 р. У фінал, який відбувся 29 жовтня 2009 р., вийшли дві команди, Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету “Острозька академія”.
      В рамках програми КУП НАН України “Пізнай свій край”, була проведена екскурсія по історичним та культурним місцям м. Львів. В області є 5 театрів, створено 14 державних музеїв, більшість із яких у місті Львові. Як справжній діамант Східної Європи, Львів нагадує музей просто неба, у ньому знаходиться 2000 історичних, архітектурних і культурних пам'яток. Протягом віків люди приносили сюди свої культуру і традиції, релігію. Звідси в архітектурі Львова суміш готики та бароко, ренесансу та романського стилю, рококо та ампіру, сучасної еклектики та конструктивізму. Львів є скарбницею національних ідей та культури, це економічний, освітній та культурний центр Заходу України. У ньому багато музеїв, картинних галерей, театральних та музичних труп. Величний Львівський театр опери та балету має надзвичайно насичений сезон. У Львові розташовані 12 закладів вищої освіти, він має справедливо заслужену репутацію міста з високим рівнем освіти. Саме тут знаходиться один із найстаріших у Центральній Європі та перший заснований в Україні університет.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg