Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ взяли участь в міжнародному семінарі в Грузії.
Студенти КУП НАНУ взяли участь в міжнародному семінарі в Грузії.

На початку квітня, за сприяння адміністрації та відділу міжнародних зв’язків та гранті КУП НАНУ, в рамках підписаної угоди про співробітництво у листопаді 2018 року  між КУП НАНУ та Альянсом університетів Нової Європи, студенти Київського університету права НАН України прийняли взяли у міжнародному семінарі на тему: «Впровадження екосистем грузинських і українських стартапів», - що відбувся у м. Цхнеті (Грузія).

Протягом чотирьох днів студенти  Валентина Бойко, Дар’я Шумська  та Владислав Сатанін гідно представляли Київський університет права  НАНУ перед іноземними колегами та представниками грузинського державного управління.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час семінару проводилися цікаві тренінги, де обговорювалися важливі питання щодо створення вигідних умов для розвитку стартапів в Україні та Грузії, а також були організовані практичні завдання по вирішенню різноманітних соціальних проблем у цих країнах. У позасемінарський час студенти КУП НАН України налагодили міжнародні контакти з грузинськими студентами.  

Після закінчення семінару усі учасники отримали відповідні сертифікати та відвідали один з кращих приватних “вишів” Грузії - Тбіліський університет.

Даний семінар став першим кроком  у  співпраці між КУП НАНУ та Альянсом університетів Нової Європи в якому студенти та аспіранти прийняли участь, прослухали лекції, обмінялись думками та досвідом, а також завели нові знайомства.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Для гостей з України також була передбачена цікава екскурсійна програма, яка дала можливість студентам ознайомитись з культурою та визначними місцями Грузії.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ працюватиме над поглибленням та зміцненням співпраці з грузинськими колегами, щоб забезпечити участь у різноманітних заходах на міжнародному рівні  не тільки студентів та аспірантів, але і науково-педагогічних працівників університету.

 Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg