Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
СТУДЕНТИ КУП НАН УКРАЇНИ У БІБЛІОТЕЦІ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
    Під час перебування делегації університету в Женеві, у стінах  Всесвітньої організації інтелектуальної власності, студентам  КУП НАНУ  була надана унікальна можливість не тільки відвідати, а й попрацювати з літературою в бібліотеці ВОІВ, яка налічує близько 35 тис. видань та публікацій з питань інтелектуальної власності на різних мовах світу.  
    Документальне зібрання бібліотеки, серед великої кількості сучасних періодичних та продовжених видань, актуальних наукових та статистичних збірників з інтелектуальної власності містить оригінали  багатьох історичних документів, що стосуються інтелектуальної власності, зокрема, тексти Паризької конвенції 1883 року, Бернської конвенції 1886 року, які стали основою всієї сучасної системи інтелектуальної власності. Приємною несподіванкою для студентів стали побачені ними видання Київського університету права НАН України, що стоять на поличках бібліотеки ВОІВ. Це стало можливим завдяки плідній співпраці КУП НАНУ та Всесвітньої організації інтелектуальної власності, постійному обміну інформацією, думками, науковими виданнями між університетом і ВОІВ. Університетська делегація підтримала гарну традицію, подарувавши бібліотеці нові видання КУП НАНУ з права інтелектуальної власності.
 2bibl1s.jpg 2bibl2s.jpg
 2bibl3s.jpg    Більшість документів, що знаходяться у бібліотеці ВОІВ, оцифрована, і доступ до них може отримати кожен не лише в приміщенні бібліотеки, але також он-лайн через сайт Всесвітньої організації інтелектуальної власності.  
Великі можливості для отримання інформації Всесвітньої організації інтелектуальної власності в Україні надає Київський університет права НАНУ, де вже декілька років працює єдина в країні Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності, створюючи нові  можливості отримання законодавчої та наукової літератури з інтелектуальної власності на англійській мові безпосередньо з фондів ВОІВ в місті Києві.  
    Нові видання систематично надсилаються з бібліотеки ВОІВ в Женеві, і кожен, кого цікавлять питання інтелектуальної власності, її правової охорони та захисту, може ознайомитись з ними безпосередньо в приміщенні читального залу Наукової бібліотеки КУП НАНУ.
    Діяльність Бібліотеки - депозитарію Всесвітньої організації інтелектуальної власності здійснюється в рамках програми «WIPO Publications Depository Library Program» та покликане сприяти більш глибокому ознайомленню вітчизняних фахівців в галузі інтелектуальної власності з діяльністю ВОІВ, публікаціями з питань інтелектуальної власності, а також правового регулювання та захисту інтелектуальної власності.

                                                                                                    Прес-центр КУП НАН України
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg