Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ взяли участь у флешмобі «Студентська толока»
Студенти КУП НАНУ взяли участь у флешмобі «Студентська толока»

   22 жовтня 2019 року студенти Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у загально-університетській «Студентський толоці» під гаслом «Золота осінь в КУП НАНУ» з метою благоустрою та прибирання території.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   До акції долучилися професорсько-викладацький склад, співробітники та понад 100 студентів. Студентська толока – це давній звичай колективної допомоги під час виконання деяких господарських робіт на благо усієї громади чи окремої родини. Ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи її, шкодимо в першу чергу самим собі та своїм нащадкам.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  І цей осінній, теплий день, 22 жовтня 2019 року, - прекрасна нагода зробити разом зі студентами КУП НАНУ, майбутніми юристами, хоча б один крок для покращення стану довкілля, посадити дерево, прибрати жовте листя університетського подвір'я і піклуватися про збереження природних скарбів, адже кожна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити паркову зону прибраною, а не бите скло і брудний папір.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   Студенти КУП НАН України вважають, що настав час зробити це разом. Здавалося б, прибирання – річ нудна, але, коли це роблять студенти всі разом, зі сміхом та жартами, легко та весело, настрій підіймається навіть у перехожих, що за цим спостерігають.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   Після доброї праці учасники "флешмобу" були запрошені до студентського кафе "Вулик" скуштувати гарячі булочки та випити чаю.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg