Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАН України взяли участь у флешмобі «Велика толока»
Студенти КУП НАН України взяли участь у флешмобі «Велика толока»

    23 квітня 2019 року студенти Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у загально-університетській «Великий толоці» під гаслом «Українського Дня навколишнього середовища» з метою благоустрою та озеленення території.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

     До акції долучилися професорсько-викладацький склад, співробітники та понад 100 студентів. Велика толока – це давній народний обрядовий звичай колективної допомоги під час виконання деяких господарських робіт на благо усієї громади чи окремої родини. Ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи її, шкодимо в першу чергу самим собі та своїм нащадкам.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 І цей весняний, теплий день, 23 квітня 2019 року, - прекрасна нагода зробити разом зі студентами КУП НАНУ, майбутніми юристами, хоча б один крок для покращення стану довкілля, посадити дерево, прибрати зелену зону університетського подвір'я і піклуватися про збереження природних скарбів, адже кожна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, квіти, а не бите скло і брудний папір.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

      Студенти КУП НАН України вважають, що настав час зробити це разом. Здавалося, прибирання – річ нудна. Але, коли це роблять студенти всі разом, зі сміхом та жартами, легко та весело, настрій підіймається навіть у перехожих, що за цим спостерігають. Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg