Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАН України взяли учать в студентському форумі «Зміна»
      22-23 травня 2010 р. відбувся студентський форум Києва «Зміна», який зібрав студентських представників органів студентського самоврядування Києва та молодіжних організацій України. Від Київського університету права НАН України на форум були делеговані студенти: Бацула Валерій, Жиленкова Ірина, Ігнатенко Любава, Бойко Андрій та Федотов Владислав.
       На форумі були розкриті важливі стратегічні питання студентства Києва, України та шляхи їх вирішення.

       Окрім цього, студенти мали змогу поспілкуватися з цікавими людьми: громадськими лідерами та представниками влади.
       На офіційній частині проводились тренінги членами Студентської ради Києва та Органу студентського самоврядування. На них було детально розглянуто питання присвячені ораторському мистецтву, та шляхам його вдосконалення; шляхи створення Молодіжного парламенту Києва і також були розглянуті способи досягнення фінансової незалежності студентського самоврядування.
       В перервах між тренінгами були проведені матчі з футболу та волейболу між командами Новачків та Старожилів Студентської ради Києва. Після закінчення тренінгів студенти були розділені на команди, перед якими було поставлено завдання презентувати свою команду. Була проведена нова цікава командна гра під назвою «Міні-квест». Після закінчення всіх культурно-масових заходів відбулось нагородження переможців та проведена дискотека.

       На проведеному форумі студенти Київського університету права НАН України гідно представили свій університет, познайомилися з багатьма цікавими людьми, а отриманий досвід і знання будуть застосовувати в роботі студентського самоврядування Київського університету права НАН України. 

Студенти КУП НАН України дякують ректору університету Бошицькому Ю.Л. за надану можливість взяти учать у форумі «Зміна».
Статтю підготували:
Студенти 2 курсу
Бойко Андрій,
Федотов Владислав
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg