Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання»
      29-30 квітня 2010 року студентки Слєсарєва Маргарита (2 курс) та Хорошевська Анастасія (4 курс) Київського університету права НАН України взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання», м. Ужгород, організованій Закарпатським державним університетом за підтримки Асоціації правників України.
       Конференція проходила у формі секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні. У наукових доповідях, розглядалися проблеми та перспективи розвитку законодавства України. Актуальність теми конференції викликала жваві дискусії та обмін думками й конструктивними ідеями, що, сподіваємося, створить не один напрям правових досліджень.

       Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання», відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. За результатами конференції була опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції, у яку були включені доповіді Маргарити «Адміністративний примус в умовах надзвичайних правових режимів» та Анастасії «Окремі питання кримінальної відповідальності суб’єктів господарювання в Україні».
       У рамках екскурсійної програми студентки відвідали заходи що складали програму фестивалю сакури: показ фільмів Еміра Кустуріци, прогулянка алеєю сакур, а також Ужгородський замок, Левицький замок та місцевий музей культури та побуту.
Висловлюємо щиру подяку ректорові КУП НАНУ Бошицькому Ю.Л. та організаторам конференції!
 Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg