Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ на конференції: «Актуальні проблеми реформування земельних, екологічних, аграрних та господарських правовідносин в Україні»
      14-15 травня 2010 року студенти 4 курсу Київського університету права НАН України Шумейко Павло та Беляєв Станіслав взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій актуальним проблемам реформування земельних, екологічних, аграрних та господарських правовідносин в Україні. Захід проходив у місті Хмельницьку, та був організованій Хмельницьким університетом управління та права.

       Конференція проходила у два етапи: пленарне засідання та робота у секціях. У рамках пленарного засідання, яке проходило в сесійній залі Хмельницької обласної ради, учасники конференції заслухали та обговорили доповіді відомих українських науковців: Носіка В.В., Статівки А.М., Шульги М.В., Єрмоленка В.М., Краснової М.В., та інших. Слід відзначити високий професійний рівень доповідей та надзвичайну актуальність питань, що пропонувалися до обговорення та високий рівень дискусій.

       На другому етапі конференції, який проходив у формі секційних засідань, обговорювалися окремі проблемні питання українського законодавства та практики. У наукових доповідях, розглядалися проблеми та перспективи розвитку законодавства України.

       За результатами конференції була опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції, яка містить ряд цікавих ідей, які неодмінно стануть підгрунттям для реформування законодавства України. До цього збірника, серед інших, включені доповіді Шумейка Павла «Відповідальність органів державної влади та органів місцевого самоврядування за антиконкурентні дії» та Беляєва Станіслава «Окремі питання правового статусу підприємств за законодавством України».
       У рамках екскурсійної програми студенти відвідали Кам’янець-подільську фортецю.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg