Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ на конференції в Словаччині
       У рамках Великої конференції 12-13 травня 2010 р. на базі відпочинку «Ягодна» (Словаччина) проходила Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Міжнародне співробітництво в системі європейської вищої освіти: аналіз очима студентів» (Мала конференція).
     Відкрили конференцію представники оргкомітету конференції: Ю.Л. Бошицький, ректор Київського університету права НАН України; Ф.Г. Ващук, ректор Закарпатського державного університету; М. Дубровка, проректор Мішкольського університету; М. Вархола, президент Академічного товариства ім. М. Балудянського. У президії Малої конференції – проректори Київського університету права НАН України та Закарпатського державного університету М.В. Глух і М.І. Кляп, голова студентського наукового товариства А. Влад. У роботі взяли участь студенти і аспіранти Київського університету права НАН України, Закарпатського державного університету, Української академії банківської справи НБУ, Вінницького національного аграрного університету та ін. Від Київського університету права НАН України на конференції виступили з високоякісними доповідями-презентаціями «Майстер-класи в контексті міжнародного співробітництва у сфері освіти» - Біржакова Євгенія (5 курс); «Міжнародне співробітництво в сфері юридичної освіти» - Осядла Марія (3 курс); «Допоміжні методи репродукції у сфері захисту права на життя» (англійською мовою) - Прівальцева Марія (2 курс); «Кейси як засіб інтегрування теорії у практику під час навчання у юридичному вищому навчальному закладі» - Іваненко Михайло (5 курс). Студенти КУП НАНУ брали активну участь у дискусіях.
Студентська конференція в Словаччині

       За результатами роботи Малої конференції були підведені підсумки конкурсу «Краща наукова доповідь». Міжнародними дипломами відзначені Осядла Марія і Прівальцева Марія.
Нагородження студентів

       Cтуденти КУП НАН України відвідали нічне місто Кошиця та завітали на святковий вечір в Технічний університет з метою обміну контактами та майбутньої співпраці студентського самоврядування університетів.
Відпочинок студентів

 
 
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg