Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ урочисто відсвяткували День вишиванки
Студенти КУП НАНУ урочисто відсвяткували День вишиванки
    Одним із ключових пріорітетів Київського університету права НАН України є виховання патріотизму і збереження національних цінностей і традицій. З покон віків українська вишиванка була важливою складовою українського національного вбрання та оберегом.  Саме вона вирізняє нас від інших і водночас об'єднує різних людей у єдиний народ, одну націю.
vish1.jpg
vish2.jpg
vish3.jpg
    Цього року свято вишиванки у КУП НАНУ відзначали 17 травня. Приємно, що у цей день багато студентів Університету за покликом свого серця долучились до свята, одягнувши урочисту вишиванку. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.
vish4.jpg
vish5.jpg
vish6.jpg
    Знаково, що в КУП НАНУ також діє Музей етнографії, в якому студенти мають змогу ознайомитись з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України.
vish7.jpg
vish8.jpg
vish9.jpg
    Єдність студенства та професорсько-викладацького складу КУП НАНУ через символ українського народу – вишиванку, є проявом патріотичної налаштованості та бажанням зберегти цінності нації.
vish10.jpg
vish11.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg