Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ відвідали державне підприємство «Документ» з метою працевлаштування
Студенти КУП НАНУ відвідали державне підприємство «Документ» з метою працевлаштування
    20 березня 2018 року понад 20 студентів Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Бошицьким Ю.Л., та  керівником  практик студентів , доцентом кафедри галузевих правових наук Короленком О.М. провели зустріч з керівництвом ДП «Документ» на чолі з заступником генерального директора Соколовою О.А., керівником центру «Паспортний сервіс» Кузмицькою А.І. та екс-спікером МВС, полковником міліції Поліщуком В.П.
dp1.jpg
dp2.jpg
dp3.jpg

    Між Київським університетом права НАН України та ДП «Документ» 31 березня 2017 року була укладена угода про проходження практики студентами Університету в центрах ДП «Документ» з подальшим працевлаштуванням кращих студентів. Дана угода є частиною, запропонованого адміністрацією Університету, спеціального соціального проекту по працевлаштуванню студентів Університету. Кращі  студенти  університету вже працюють в системі ДП «Документ». Сьогодні студенти Університету отримують не лише якісну європейську освіту, а також можливість проходити практику в державних установах, підприємствах та організаціях з подальшим працевлаштуванням.
dp4.jpg
dp8.jpg
dp5.jpg

    За результатами зустрічі була досягнута домовленість, що у 2018 році ДП «Документ» прийме близько 50 студентів Київського університету права НАН України для проходження практики, за результатами якої кращі студенти будуть прийняті на роботу до центрів ДП «Документ».
    Київський університет права НАН України висловлює вдячність  адміністрації ДП «Документ», зокрема Генеральному директору підприємства пану Швачку В.А. та співробітникам підприємства, за надану можливість прослухати цікаву та надзвичайно корисну лекцію щодо особливостей роботи та можливостей кар’єрного росту в центрах ДП «Документ».
dp6.jpg
dp7.jpg


    Довідка. ДП «Документ» утворено 11 серпня 2003 року з підпорядкуванням Міністерству внутрішніх справ України, а згодом розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 року № 538-р передано до сфери управління Державної міграційної служби України (ДМС). Структура ДП «Документ» складається з головного офісу та його регіональних підрозділів. Чисельність працівників становить понад 700 осіб, з яких до 60 відсотків - фахівці віком до 28 років.
    ДП «Документ» здійснює роботу по обслуговуванню за європейськими стандартами суб’єктів звернення:
- підтримка та розширення мережі центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» із використанням сучасних інформаційних систем, електронною чергою, відеоспостереженням, платіжними та банківськими терміналами, що виключає отримання від суб’єктів звернення готівки, облаштування приміщень сучасними меблями та безкоштовним Wi-Fi, надання комплексних сервісних послуг, у тому числі підготовка пакету необхідних документів, надання можливості в одному місці проставлення апостилю, оформлення страхового продукту, отримання довідки про наявність чи відсутність судимості, використання офіційного перекладу інше;
- запровадження нових сервісів, у тому числі застосування мобільних комплексів для задоволення потреб щодо отримання послуг за місцем проживання/перебування, включаючи осіб з фізичними вадами та обмежених у пересуванні.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg