Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ відвідали Національне зібрання (Парламент) Угорщини
    11 вересня 2017 року делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з Ректором, заслуженим юристом України, професором Ю. Бошицьким відвідала Національне зібрання (Парламент) Угорщини.

    Будівля Парламенту Угорщини була побудована наприкінці XVIII ст. і є найбільшою в країні спорудою, яка складається з 691 кімнати, 29 сходів різних розмірів і 10 подвір'їв. Величезна будівля Парламенту, за задумом, має відображати столітню історію становлення і розвитку парламентаризму Угорщини.

    У XVIII ст., при будівництві тоді ще «королівського  парламенту», будівля була розрахована таким чином, щоб розмістити дві палати (верхню та нижню), але після Другої світової війни угорська влада вирішила затвердити однопалатний законодавчий орган.
     Під час візиту студенти змогли відвідати простору залу, в якій представлені найцінніші експонати Угорської королівської епохи, зокрема і королівська корона Святого Іштвана. Як відомо, протягом останніх десяти років в будівлі Національних зборів на широкий загал виставляються священні для народу Угорщини коштовності угорської монархії: корона засновника держави Святого Іштвана, золота булава і посріблена шабля.
parlam1s.jpg
parlam2s.jpg
 parlam3s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg