Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти КУП НАНУ відвідали Північний апеляційний господарський суд
Студенти КУП НАНУ відвідали Північний апеляційний господарський суд

На запрошення Північного апеляційного господарського суду студенти КУП НАНУ завітали на День відкритих дверей, який відбувався у суді 12 грудня 2019 року. Серед студентства були представники четвертого та шостого курсів, зокрема магістри господарсько-правової спеціалізації. Супроводжувала студентів к.ю.н., доцент кафедри державно-парових та галузевих правових дисциплін Юлія Кабенок.
Студенти мали змогу відвідати три судові засідання та ознайомитися з роботою Управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів, Відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу та Управління аналітично-статистичного забезпечення роботи суду.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Начальник Управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів, Ірина Тереля розповіла гостям про структуру управління, автоматизований розподіл справ, здійснення реєстрації вхідних та вихідних документів, відправки справ та кореспонденції. Начальник Відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу Альона Маковей познайомила студентів з кадровою роботою та основними завданнями відділу. Світлана Тюріна, начальник Управління аналітично-статистичного забезпечення роботи суду, розказала студентам про головні обов’язки та значення роботи управління, збирання і опрацювання статистичної інформації, здійснення аналізу та узагальнення судової практики.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Наприкінці заходу, заступник голови суду Анатолій Верховець та заступник керівника апарату суду Анатолій Овчаренко поділилися власним досвідом роботи у судовій системі та безпосередньо в Північному апеляційному господарському суді, а також розповіли про діяльність суду та відповіли на питання студентів.

                                                                                                Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg