Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Студенти КУП НАНУ взяли участь у Марші миру

    21 вересня 2017 року студенти першого курсу юридичного факультету Київського університету права НАН України взяли участь у Марші миру − загальноміській акції, присвяченій Міжнародному Дню миру.

    Генеральна Асамблея ООН у резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила відзначати відповідну подію кожного 21 вересня, починаючи з 2002 року, розцінюючи цей день як сигнал про вічне прагнення людини до загального припинення вогню та відмови від насильства.

    В Україні День миру було офіційно встановлено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.
mm1s.jpg
mm2s.jpg
 mm3s.jpg

     Однією з неодмінних умов проведення Дня миру, починаючи з 1986 року, є символічна Хода миру, ініціатором якої свого часу став індійський філософ-миротворець Шрі Чінмой. Щороку в цей день люди в усьому світі беруть участь у Ході, демонструючи власну відданість ідеям миру, солідарність з іншими людьми − представниками різних континентів і країн, підтримуючи Організацію Об’єднаних Націй у її зусиллях, спрямованих на досягнення й встановлення миру.

    Цього року Міжнародний День миру в Україні пройшов під гаслом: «Разом на благо України: повага, безпека і гідність для всіх». Тому, цілком зрозумілою є актуальність заходів, що відбулися у Києві, – столиці держави загиблих та живих героїв, біженців, громадян, що і сьогодні потерпають від військових дій з боку агресора. В акції взяли участь представники Київської міської влади, громадських організацій, військові та ветерани, а також активна молодь – майбутнє мирної України.
mm4s.jpg
mm5s.jpg
mm6s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg