Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти та аспіранти КУП НАНУ взяли участь у ХІІI Всеукраїнському фестивалі науки
Студенти та аспіранти КУП НАНУ взяли участь у ХІІI Всеукраїнському фестивалі науки

16 травня 2019 року молодь КУП НАНУ взяла участь у ХІІI Всеукраїнському фестивалі науки, метою проведення якого є популяризація досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві.

Урочисто відкрив Фестиваль Перший віце-президент НАН України Антон Наумовець, який наголосив на величезній ролі науки у розвитку  сучасного суспільства. З вітальними листами до учасників Фестивалю звернулись президент НАН України  Борис Патон, який зазначив, що підвищення розвитку фундаментальних та прикладних досліджень сприятиме зміцненню країни; та спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, наголосивши на тому, що наукові ідеї та академічні напрацювання є надзвичайно важливими і без них не можливий належний розвиток України.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Почесними гостями Фестивалю були Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей та Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон. Вони наголосили на тому, що Україна - сильна країна, яка виховала не одне покоління видатних науковців, а Фестиваль сприяє вихованню любові до науки. Також до присутніх звернулись  засновниця Європейської академії наук, мистецтв і літератури Ніколь Лємер та Президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Протягом заходу молодь Університету мала змогу помилуватись китайськими, українськими та французькими народними танцями і піснями, що стало приємним доповненням заходу.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Крім того, у рамках роботи Фестивалю студентство КУП НАНУ оглянуло виставку-презентацію наукових досягнень установ НАН України, а також презентацію науково-дослідних робіт членів Малої академії наук України та учнів середніх навчальних закладів м. Києва.

Після завершення урочистої частини студентська молодь КУП НАНУ мала змогу особисто поспілкуватись з Ізабель Дюмон, Ду Веєм та іншими українськими та  зарубіжними вченими і високопосадовцями. 

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg