Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ – ПАРТНЕР КОНЦЕРТУ «ХОРАЛ БЕЗСМЕРТЯ» ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ, ПАМЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
КУП НАНУ – ПАРТНЕР КОНЦЕРТУ «ХОРАЛ БЕЗСМЕРТЯ» ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ, ПАМЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  21 листопада 2019 у рамках XIV Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур», партнером якого є Київський університет права НАН України, викладачі та 40 найактивніших студентів року мали можливість взяти  безкоштовну участь на концерті «Хорал безсмертя», який пройшов у Національній філармонії України.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  Захід відбувся з нагоди Дня Гідності та Свободи, Пам'яті жертв Голодомору. Автор проекту – народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, президент Культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік» Євгенія Басалаєва. Проект «Хорал безсмертя» є вагомим внеском у зміцнення соборності Української держави, консолідації суспільства, сприяє розвитку дипломатичних відносин та міжнародних культурних зв'язків.


ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Разом з ректором Ю.Бошицьким,  академіком НАН України Ю. Шемшученко,  викладачі та студенти нашого університету мали змогу послухати унікальну та прекрасну класичну музику – твори Й.С.Баха, А.Мирошника, А.Марчелло , А.Вівальді у виконанні народної артистки України Євгенії Басалаєвої, Людмили Марцевич, Ірини Калиновської. Також послухати Молитву за Україну Т.Шевченко у виконанні Народної артистки України Раїси Недашківської. Послухати твори  Д.Бортнянського,  М.Лисенка у виконанні Муніципальноі академічноі чоловічої  хорової капели імені Л.М.Ревуцького ,та  величній спів хору дівчат Києвської середньої  спеціалізованної  музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка та багато інших.

  Також студенти мали нагоду подивитися відеофільм до Дня Гідності та Свободи, а також ознайомитися з  художніми роботами Народного художника України Валерія Франчука та відомого фотохудожника Євгена Ковтонюка.


ugorec.jpg ugorec.jpg

  Студенти та колектив КУП НАН України висловлюють щирі слова вдячності ректору Ю.Бошицькому та  Президенту Культурно-мистецького  благодійного фонду «КИЇВ-КЛАСІК» - Народній атристці України Євгенії Басалаєвій за можливість відвідати Національну Філармонію, послухати шедеври  класичної музики та поспілкуватись з цікавими людьми.

 

                                                                                                                                       Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg