Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти та співробітники КУП НАНУ напередодні Великодня завітали до будинку дитини в м.Боярка
Студенти та співробітники КУП НАНУ напередодні Великодня завітали до будинку дитини в м.Боярка

7 квітня 2019 року в рамках проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», який діє під керівництвом ректора, професора Ю. Бошицького представники КУП НАНУ відвідали Спеціалізований обласний будинок дитини в місті Боярка.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Візит до дітей-сиріт студентська молодь та професорсько-викладацький склад здійснили напередодні великого православного свята – Великодня, яке, на жаль, не усі діти матимуть можливість відзначити у сімейному колі. 

     При цьому,  підготовка до поїздки у дитячий будинок в Університеті відбулась заздалегідь, а саме: усі разом збирали кошти, купували необхідні для дитячого будину речі, випікали та розмалювали печиво.

     Варто відмітити, що проект «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» надає студентам можливість глибоко усвідомити, що від кожного із нас залежить майбутнє нашого суспільства, допомагає привернути увагу до існуючої в сучасному суспільстві проблеми дефіциту добра, співчуття, милосердя.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 Сподіваємося, що кожна дитина знайде свій рідний дім і знайдуться люди, які зможуть подарувати їм свою ласку та любов.

     Тож, напередодні Великодня передаємо естафету добрих справ Рівненському інституту КУП НАНУ та усім школам і університетам України. Разом ми зможемо зробити цей світ трішки добрішим та милосерднішим. 

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg