Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Святковий концерт для ветеранів Святошинського району з нагоди 65-ї річниці з Дня перемоги в КУП НАНУ
Київський університет права НАН України привітав ветеранів Великої Вітчизняної Війни з 65-річницею з Дня Перемоги над німецько-фашиськими загарбниками
      У Київському університеті права НАН України 28 квітня відбувся захід із вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, який приурочений до 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни.
       В цей пам'ятний, світлий, святковий і водночас сумний день до університету були запрошені ветерани університету та Святошинського району.
      Традиційно свято відкрив ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України Бошицький Юрій Ладиславович. Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь, Юрій Ладиславович наголосив на визначальній ролі ветеранів Великої Вітчизняної війни в історії України. Для більшості з них наше сьогодення також не є легким, і саме через це молоде покоління повинно завжди пам’ятати про подвиг ветеранів, про урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні, що вони вибороли 65 років тому.

       На свято слави та героїзму до Київського університету права НАН України завітали заступник голови Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації - Пазенко Наталія Сергіївна і Начальник у справах сім’ї та молоді - Лєсков Юрій Юрійович.
      Відповідно до Указу Президента України №474/2010 з метою гідного відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років в Київському університеті права НАН України ветеранам було вручено ювілейні медалі «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941 – 1945 гг.»
      До слова був запрошений учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, доктор юридичних наук, професор Київського університету права НАН України, академік НАН України, головний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України - Семчик Віталій Іванович, який пройшов сувору школу війни, а у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста й села. Віталій Іванович поділився з присутніми своїми незабутніми спогадами.

       Молодь університету привітала почесних ветеранів святковим концертом: звучали знайомі для ветеранів воєнні пісні, такі як: «Весна 45 года», «Синий платочек», «На позиции девушка» та інші. Глибоко зворушив присутніх виступ професора кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ Семакова Г.С., який зіграв на прохання ветеранів пісні «Смуглянка», «Катюша» та інші.

       Запрошені Ветерани ділились своїми спогадами та враженнями.
      Цікавими і водночас болючими спогадами з нами ділилася Зорич Ніна Федорівна - «Война – это несчастье, это трагедия для народа любой страны, это глубокая психологическая травма, от которой десятилетиями не могут освободиться участники войны. Мое поколение участвовало в Великой Отечественной войне в юном возрасте. Нам было всем тогда по 13 лет, а многим даже меньше. Мы были воспитаны на глубочайшей любви к Родине, испытывали величайшее чувство патриотизма. Мы шли на фронт с чувством высокого долга и ответственности». Після війни Ніна Федорівна закінчила хімічний факультет Київського політехнічного інституту, працювала понад 46 років в Інституті неорганічної хімії Національної Академії наук України.

       Після офіційної частини, під час фуршету ветерани співали улюблені фронтові пісні, згадували про ті страшні часи, що їм судилося пережити і раділи з того, що молоде покоління пам’ятає про День Перемоги, віншує ветеранів.
      Ю. Бошицький подякував присутніх ветеранів за їх мужність і запевнив, що за присутніми ветеранами будуть закріплені студенти, які надаватимуть юридичні консультації, а в разі потреби опікуватимуться їх побутовими проблемами.


Статтю підготували:
Керівник КРЦ – М.В. Дорощенко
Міністр інформації Студентського
самоврядування – Марія Осядла
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg