Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Триває профорієнтаційна робота КУП НАН України з Ужгородською мерією
Триває профорієнтаційна робота КУП НАН України з Ужгородською мерією
В рамка профорієнтаційної роботи ректор КУП НАН України Юрій Бошицький провів переговори з міським головою Ужгороду Богданом Андрієвим, який є випускником нашого університету.
Враховуючи те, що в Ужгороді успішно функціонує і структурний підрозділ Київського університету права НАН України і ми намагаємося також бути корисними містові, то обговорювалися питання надання освітніх послуг в галузі юриспруденції, налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами, різними юридичними особами Ужгороду та в цілому популярізація юридичної освіти та науки на Закарпатті.
Основне, чим можемо бути реально корисними місту так це можливість надання юридичної освіти співробітникам мерії за спеціальностями «право» і «міжнародне право».
Також, враховуючи те, що сьогодні мерія Ужгороду стикається з багатьма питаннями правового характеру, яки виникають в результаті переселення до міста через війну великої кількості наших громадян, то університет готовий сприяти правовому супровіду або консультуванню з питань права силами своїх фахівців та університетської юридичної клініки.
В переговорах взяли участь також і заступник міського голови Вадим Борець, начальниця служби персоналу та спецроботи міськради Олена Макара та керівник Міжнародного центру з правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ Мирослав Бухало.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »