Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У Київському університеті права НАН України було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності Ради Європи: сучасні виклики та перспективи»
     18 жовтня 2017 року у Київському університеті права НАН України кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності Ради Європи: сучасні виклики та перспективи».
     Студенти обговорили питання захисту прав людини, верховенства права та зміцнення демократії, що є пріоритетними цілями в розробленні стандартів  Ради Європи.
     При цьому, здобуток діяльності Ради Європи, на сьогодні, величезний.  Це близько 170 конвенцій, хартій, інших багатосторонніх угод, а також велика кількість ухвалених Парламентською асамблеєю та Комітетом міністрів резолюцій та рекомендацій.
     Протягом засідання круглого столу розглядались питання боротьби з тероризмом в рамках Ради Європи, правові аспекти маніпулювання результатами спортивних змагань, правове регулювання боротьби з корупцією в рамках Ради Європи та інші.
     Найкращими презентаціями досліджень студентів були роботи Чубарук Анастасії «Правові стандарти захисту від незаконної торгівлі органами та тканинами людини в рамках Ради Європи»; Сєрова Олексія «Проблеми кібербезпеки в рамках діяльності Ради Європи» та Давидовича Олександра «Доступ до інформації та інтернету відповідно до статті 10 Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод».
kb3s.jpg
kb2s.jpg
kb1s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg