Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Київському університеті права НАН України відбулася урочиста молебень на честь випускників 2017 року
У Київському університеті права НАН України відбулася урочиста молебень на честь випускників 2017 року
     На території Київського університету права Національної академії наук України розміщена капличка Преподобного Нестора Літописця – духовного покровителя освітян. Урочисте вручення дипломів випускникам відбулося біля каплички. Під час навчання студенти вивчали канонічне право, що дало їм пізнати духовний світ традицій та християнської культури.
    Навчаючись в університеті студенти часто відвідували капличку свого духовного покровителя, що стало для них прихистком та надало наснаги, сил для подальшого набуття професійних знань.

     Тому знаковим для студентів стало те, що урочисту молебень провів ієромонах Афанасій, який як і студенти є здобувачем духовної освіти в Київській Духовній академії Української Православної Церкви.
     Найактивніших студентів-випускників було відзначено подяками університету  за активну участь у науково-дослідній роботі, в суспільно-громадській діяльності університету, за активну життєву позицію та з нагоди вручення дипломів випускникам Київського університету права НАН України 2017 року та було нагороджено комплектами науково-методичної літератури для їхнього подальшого розвитку в юридичній і духовній сфері.

     Зі словами вдячності від студентської громади виступили випускники-магістри Віталій Бондар, який очолював наукове товариство студентів університету та Олександр Білий, радник ректора зі студентських питань на громадських засадах.
                                                                            Прес-центр КУП НАНУ
                  


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg