Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Київському університеті права НАН України відбулось засідання наукового гуртка «Ліга права»
У Київському університеті права НАН України відбулось засідання наукового гуртка «Ліга права»
26 жовтня 2021 р. доцентом кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання студентського наукового гуртка «Ліга права», яке присвячувалось актуальним питанням конституційного права, а саме проблемам та перспективам судової реформи в Україні. Дана тема є надзвичайно актуальною, оскільки найважливішим індикатором правової та демократичної держави є неупередженість та незалежність судової гілки влади.
У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти всіх курсів університету. Під час засідання студенти дискутували, висловлювали власні погляди та позиції стосовно стану судової реформи в Україні й рівня довіри людей до правосуддя. Доповіді студентів стосувались проблем забезпечення прав і свобод людини та шляхів їх вирішення.
В ході дискусії було зроблено висновки, що залишається низка невирішених питань щодо реформування судової системи. Важливою передумовою незалежності судової системи України є: встановлення надійних важелів гарантування прав учасників судового процесу та ефективного механізму подолання правових колізій; удосконалення системи доступу до судочинства та виконання судових рішень, у тому числі Європейського суду з прав людини; під час здійснення судочинства національні суди повинні посилатись на висновки Європейського суду з прав людини як на джерело права, що значно зменшить кількість звернень осіб до ЄСПЛ проти України.
Прес-центр КУП НАН
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »